Ubezpieczenia zdrowotne

Opieka medyczna w naszym kraju wymaga wielu pilnych reform szczególnie w kwestii dostępności do podstawowej oraz specjalistycznej opieki zdrowotnej. Jednym z najskuteczniejszych rozwiązań w tej kwestii jest prywatna opieka medyczna oferowana przez coraz liczniejszą grupę ubezpieczy-cieli. Mając to na uwadze, opracowujemy, a następnie negocjujemy pracownicze (rodzinne) programy zdrowotne wzorowane na mechanizmach przeniesionych z ubezpieczeń grupowych. Pozwala nam na to nasze wieloletnie doświadczenie i umiejętności posiadane przez naszych specjalistów.

Wspieramy współpracujące z nami przedsiębiorstwa i instytucje negocjując z ubezpieczycielami lub providerami medycznymi, najkorzystniejsze warunki w zakresie opieki medycznej na terenie całego kraju. W zakresie grupowych ubezpieczeń zdrowotnych proponujemy:

Dostęp do lekarzy specjalistów jest nielimitowany i nie wymaga skierowań. Okres oczekiwania do specjalistów jest określony w zawieranych umowach i realizowany zwykle w trybie bieżącym. Maksymalny okres oczekiwania na wizytę to 5 dni, a w przypadku rzadkich specjalności do 7 dni.

Aby zapewnić najlepszy odbiór strony zawiera ona pliki cookies.